Sheyla Bonnick of Boney M

Niezapomniany koncert legendarnej mega gwiazdy światowej muzyki rozrywkowej w wykonaniu jednego z 3 oficjalnych składów zespołu firmowanego przez wokalistkę Sheylę Bonnnick, członkinie pierwszego składu BONEY M z roku 1975 stworzonego przez Franka Fariana – niemieckiego producenta muzycznego.

O zespole

Boney M, to zespół grający eurodance oraz disco, który odniósł ogromny sukces w latach 70. Nazwa Boney M pojawiła się po raz pierwszy w roku 1974 za sprawą Franka Fariana, niemieckiego producenta, który nagrał utwór zatytułowany "Baby Do You Wanna Bump?". W 1976 roku powstał pierwszy pierwszy album Boney M "Take The Heat Of Me" oraz drugi singiel "Daddy Cool". Kolejnym singlem Boney M był utwór "Sunny", który również wskoczył na szczyty list. Największe sukcesy Boney M odnosiła w roku 1978. Wówczas wydali utwór "Rivers Of Babylon", który wszedł na szczyt brytyjskiej listy przebojów. W 1979 r. zespół Boney M wystąpił w Polsce. Singiel "Rivers of Babylon", ze słowami częściowo zaczerpniętymi z Psalmu 137 stał się drugim najlepiej sprzedającym się singlem wszech czasów w Wielkiej Brytanii. "Sheyla Bonnick of Boney M" z ogromnym powodzeniem koncertuje na całym świecie oraz Polsce. Jest zapraszany do udziału w wielu prestiżowych imprezach oraz programach telewizyjnych. Godzinny koncert zespołu to niezapomniana atrakcja każdej imprezy.


"Sheyla Bonnick of Boney M"

z ogromnym powodzeniem koncertuje na całym świecie oraz Polsce. Jest zapraszany do udziału w wielu prestiżowych imprezach oraz programach telewizyjnych.

Godzinny koncert zespołu to niezapomniana atrakcja każdej imprezy.

 

 

Godzinny koncert zespołu to niezapomniana atrakcja każdej imprezy